Hobby

You are here: / /

Białko

 

Mało kto wie, ale ostrygi są jednym z największych sekretów kulturystów. Jeżeli potrzebne jest Państwo porządne białko na mase mięśniową, to warto zainwestować właśnie w ostrygi zwłaszcza, że 100 gram gotowanych ostryg zawiera 20g białka i zaledwie 5 gram tłuszczu. Warto wspomnieć również i o tym, że ostrygi posiadają bardzo dużo cynku, który jest niezbędny do syntezy białek.

Jeżeli chcą Państwo szybko nabrać masy mięśniowej to z pomocą może przyjść wam zwykły serek wiejski, który znajdziemy w każdym sklepie spożywczym. Każdy profesjonalny kulturysta posiada w swojej diecie serek wiejski. Największą zaletą serków wiejskich jest przede wszystkim to, że zawierają one bardzo duże ilości białka i co najważniejsze znikome ilości kalorii oraz tłuszczów.

W naszej codziennej diecie nie powinno zabraknąć również migdałów. 1/4 szklanki migdałów zawiera 8 gramów białka, dlatego też warto porządnie zastanowić się, aby nie wprowadzić tego produktu do naszej codziennej diety zwłaszcza, że migdały są bardzo tanie.

Previous article
Barmani
Next article
Osmoza
About the author