Hobby

You are here: / /

Imprezy

Polacy są narodem bardzo towarzyskim. Lubimy się spotykać z rodziną, przyjaciółmi w mniejszym gronie, ale nie rzadko także korzystamy z okazji bycia na różnego typu imprezach okolicznościowych, gdzie jest większe grono ludzi.
Imprezy okolicznościowe najchętniej organizowane przez naszych rodaków to wesela. Już niedługo lato i sezon weselny się rozpocznie. Większość z nas otrzymuje średnio jedno zaproszenie rocznie na tego typu imprezę. Wesela bywają bardzo różne. Wciąż popularne są hucznie wyprawiane bale z wodzirejem i orkiestrą. W niektórych regionach Polski takie uroczystości trwają dłużej niż jeden dzień, a nawet potrafią przedłużyć się do czterech dni.
Bardzo chętnie także urządzamy imprezy z okazji rocznicy ślubu, zwłaszcza w okresie przed emeryturą, kiedy obchodzimy 40 lub 50 rocznicę ślubu jest to wielkie święto. W tym wieku liczymy na miłe spotkanie w rodzinnym gronie z najbliższymi, dziećmi, wnukami. Lista może być naprawdę długa, dlatego i impreza okazuje się być drugim weselem.

Previous article
Catering
Next article
Kwasy Omega
About the author