Hobby

You are here: / /

Krówki

 

Ciekawą formą reklamy są krówki reklamowe. To właśnie te znane od lat cukierki o specyficznym smaku i aromacie, wykonane według starej sprawdzonej receptury opakowuje się w reklamowe papierki.

W ten sposób otrzymujemy cukierki specyficzne, reklamujące daną firmę lub jej produkt. Krówki reklamowe w swojej pierwszej fazie, zaraz po wyprodukowaniu, są ciągnącymi się ciągutkami, dopiero po jakimś czasie kruszeją i stają się kruche. Jednak wiadomo jest, że tak długo nie wytrzymują, na ogół pożerane są od razu.
Ciekawe, kolorowe, reklamowe papierki, znakomity smak, przypominający zapomniane smaki dzieciństwa to wszystko jest strzałem w dziesiątkę i powoduje, że krówki reklamowe są bardzo popularne i chętnie zamawiane przez firmy.
Spersonifikowane cukierki to chwyt reklamowy, coraz częściej spotyka się firmowe cukierki i najczęściej są to krówki. Krówki wykonuje się jak najlepiej a pojedyncze sztuki pakuje się w specjalne firmowe kartoniki lub opakowania. Powoduje to, że otrzymujemy bardzo mocno reklamowy i estetyczny produkt.

Previous article
Cytrynówki
Next article
Meble kuchenne na wymiar
About the author