Hobby

You are here: / /

Nasiona

Spotkaliście się kiedykolwiek z określeniem nasiona feminizowane? Jeżeli nie, ale jesteście ciekawi co kryje się pod tym tajemniczym pojęciem, zachęcam do zapoznania się z moim tekstem.
Nasiona feminizowane dotyczą nasion marihuany i są to nasiona, z których wyrastają tylko i wyłącznie osobniki żeńskie. Idąc dalej tym tropem, nasiona feminizowane ułatwiają rozmnażanie i powiększanie hodowli. Jaki sposób na tą feminizację jest najskuteczniejszy? Oczywiście podawanie roślinom żeńskich inhibitorów etylenu, które są zawarte w srebrze koloidalnym oraz STS. Jeżeli chodzi o warunki, w jakich wyrastają nasiona feminizowane, to jest to odpowiednia wilgoć, prawidłowe nawadnianie oraz unikanie nadmiaru ciepła. Warto również dodać, że w pomieszczeniu nie może zabraknąć azotu, który wspomaga rozwój roślin, natomiast należy ograniczyć fosfor i potas. Ważne jest również odpowiednie używanie czerwonego światła, w odpowiednich okresach rozwoju.
Nasiona feminizowane nie są trudne w hodowli, jeżeli będziemy bardzo dokładnie przestrzegać wszystkich, wspomnianych w tekście zasad.

Previous article
Kawa palona
Next article
Palarnia kaw
About the author