Hobby

Puste ściany

 

Często zastanawiamy się co by zmienić w naszym pokoju czy mieszkaniu? Jak wiadomo wszystko się kiedyś nudzi, a wtedy przychodzi taki moment, że chciałoby się coś zmienić – kolor ścian, meble, może coś poprzestawiać. Jednak jak to zrobić z sensem?

Każdy jest do czegoś przyzwyczajony, każdy ma jakieś priorytety. Jednak jeżeli chcemy dokonać szybkiej zmiany w naszym mieszkaniu, tylko coś odświeżyć to nie jest nam do tego potrzebna architektura, choć na pewno pomocne będzie wyczucie smaku. Najłatwiej jest zmienić kolor ścian. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie gryzł się on z tym co już mamy w mieszkaniu. Musimy uwzględnić kolor mebli, wypoczynku oraz nasze dodatki.
Ostatnio hitem w aranżacji wnętrz jest pomalowanie lub położenie tapety na jednej ścianie w ciemnym, wyrazistym kolorze. Jednak jest to dość zobowiązujący element. Często dodatki powinny być w takim kolorze. Nie wszystko będzie nam już pasowało do naszego wnętrza. Jeżeli jesteśmy niezdecydowani, to najlepiej postawić na neutralne kolory.

Previous article
Pizza caffe
Next article
Ludwig Mies Van der Rohe
About the author